Něco o mně a sekcích

|Vítejte na stránkách. Neustále zrychlující se tempo světa, vědecko-technické revoluce a vše co s tímto souvisí, mně nakonec donutilo abych i já propadl kouzlu internetu a založil si své vlastní www. Nejhlavnější důvod (proč jsem toto udělal) vidím bezesporu ve svých koníčcích (povětšinou se dnes točí kolem železnice), které si zaslouží důstojné úložiště než je pouze šuplík u psacího stolu. Pokud najdete v sekcích něco, co na chvíli zdrží vaše tempo budu jen a jen rád. Doporučuji internetový prohlížeč Mozilla Firefox. Ne že by se v ostatních prohlížečích stránky nezobrazovaly, ale přeci se jen některé (spíše jen grafické) nedostatky mohou objevit. Umístění hypertextových odkazů, či umístění ostatních souborů se nemusí jevit tak jako v bezchybné Mozille Firefox. Děkuji za pochopení.

|Počet hlavních stránek v menu je pět (Železnice I-V). Pracuji na úplném katalogu železničních osobních vozů jezdících v barvách ČD, z hlediska opatřování fotografií a tvorby přehledného historického vývoje jednotlivých fyzicky existujících vozů. Některé stránky jsou dále rozvinuté v rubrikách, které slouží k různým postřehům či komentářům. Kompletní popis a orientace v katalogu jsou popsány v Železnice I.

|Speciální poděkování: Alanu Butschkovi (alanbutschek.cz) za nezištnou podporu a pomoc; Adamu Fiuráškovi – ten je pasován do role rovnoprávného spolutvůrce na tvorbě železničního katalogu. Fotografie a informace rozličného druhu do katalogu dále zasílají či zaslali: Patrik Trnčák, Petr Volf, Jan Jílek, Tomáš Hejda, Zdeněk Kotyza, Jarmila Nastoupilová, Karel Jurda, Jiří Zlámal, Marek Stýblo, Petr Šebek, Adam Vanting, Michal Petrskovský, Pavel Bezucha, Lukáš Keist a Marek Kováč. Poděkování v neposlední řadě patří panu Petru Študentovi (Brno) a Aleši Vávrovi, kteří poskytují informace co se vozů poštovních týče. Zde jsou jejich stránky o ambulatních poštách.

Dále poděkování webovým portálům Vagonweb a parostroj za insiparci a technické informace, co se železnice týče.

Autorem veškerých textů a fotografií (pokud není uveden výslovně někdo jiný) Adam Fiurášek a Vít Nastoupil.

Kontakt na mně: adam.fiu zavináč centrum.cz (Adam Fiurášek)

====================================================================================

Kam dále: Železnice I nebo Železnice II nebo Železnice III nebo Železnice IV nebo  Železnice V 

====================================================================================

 

3 odpovědi na Něco o mně a sekcích

Napsat komentář